Мала приватизація в Україні

В рамках «Української універсальної біржі» проходять аукціони в відкритому порядку по малу приватизацію. При цьому, велика переваги сервісу полягає в тому, що стати учасником платформи може кожен бажаючий.

Відкриті торги по малу приватизацію здійснюються в двох встановлених варіаціях. Перший англійський тип проводиться за принципом стабільного підвищення ціни на кожен лот. Якщо жоден учасник не поставив свої умови, то приходить повідомлення автоматичним характером, що стартова ціна починає знижуватися крок за кроком.

Фізичні та юридичні особи здійснюють діяльність в рамках біржа на абсолютно однакових умовах. Тобто, підсумки підбиваються тільки за результатами найвигіднішою ставки, і результат невідомий до оголошення підсумків аукціону.

Які об’єкти можуть бути реалізовані в ході малої приватизації?

«Українська універсальна біржа» проводить публічні аукціони, і виставляє на торги різноманітні лоти в рамках малої приватизації, в тому числі:

  1. Нежитлові об’єкти, або окремі ділянки;
  2. Комплекси будинків;
  3. Громадські об’єкти, наприклад, магазини, кінотеатри або клуби;
  4. Фабрики, заводи або комбінати;
  5. Лагері для оздоровлення або бази відпочинку;
  6. Акції;
  7. Державне обладнання та інші об’єкти і предмети.

Крім того, в рамках біржі можна приватизувати об’єкти, на яких ще не були закінчені будівельні роботи. Але головна умова, щоб будівельні роботи вже закінчилися хоча б на 50%, але в переліку не включені ларьки, навісні споруди або кіоски.

Кожен торг здійснюється відкрито для громадськості, тобто кожен бажаючий може не лише стати учасником, але спостерігати за аукціоном. Дізнаватися більше новин про аукціони та роботу біржі можна на сайті uub.in.ua.

ДП «Прозорро.Продажі» гарантують усім своїм клієнтам безпеку економічних відносин між учасниками продажу і аукціонів. Крім того, при виникненні проблем, можна подивитися детальну інструкцію з користування сайтом на YouTube каналі електронного майданчика. Також в рішенні всіх проблем, щодо аукціонів, продаж і покупок, менеджери біржі з радістю допоможуть своїм клієнтам. Варто відзначити, що після закінчення аукціону система автоматично визначатиме результати і переможця, тому вплинути на кінцевий результат учасникам неможливо.