Анастасія Панасюк – професіональний психолог у Львові

Майже кожна сучасна людина маж у своєму житті конфлікти, проблеми та комплекси.  Невелика кількість цих осіб здатні власноруч подолати майже кожну проблему, позбутися її та спокійно жити й надалі, як це було до появи проблеми.

Іншим це може стати великою нездоланною перешкодою. Люди тратять велику кількість усього свого часу, щоб намагатися якось самостійно позбутись чи знехтувати деякими негативними моментами. Але таке ставлення до того, що відбувається, може тривати вічно, поки зрештою людина не втратить віру в себе та буде нехтувати власним життям. Виходячи з цього можна сказати, що людині необхідно скористатися допомогою з боку професійного кваліфікованого психолога.

Зараз в Україні є велика кількість фахівців, які спеціалізуються в цих проблемах, але не кожен зможе знайти правильний підхід до кожного клієнта. Та це не стосується найкращого психолога у Львові Панасюк Анастасії, адже вона справді насолоджується своєю роботою та дарує своїм відвідувачам щасливе життя.

Про психолога

Психолог-консультант зі Львова Анастасія Панасюк приймає на свої консультації та сеанси терапії українців, їхніх дітей та навіть людей з різних куточків світу ще з початку 2014 року.  Вже відтоді вона провела щонайменше 3 342 години індивідуальних консультацій. Крім того, Анастасія брала участь у різноманітних тренінгах та заняттях у групах загальним часом близько 500 годин. Можна з упевненістю сказати, що психологиня має великий досвід спілкування з різними людьми різного віку та з різними життєвими проблемами.

Бувши ще дитиною, Анастасія вже знала, ким хоче стати у майбутньому. Вона спостерігала за конфліктами своїх батьків та однолітків й намагалась знайти шлях, як їх вирішити й більше не допускати. Тому майбутній професіонал поступила до «Острозької академії», де отримала вищу освіту за спеціальністю «Дитячий психолог». Крім освіти вищого навчального закладу, дівчина приділила майже 870 годин, аби удосконалити свої знання та розширити свій світогляд у цій сфері діяльності. Вже на даний момент часу вона знає відповіді та рішення на усі питання, які турбували її ще у дитинстві.

Основні види послуг

Найчастіше до психолога-консультанта Анастасії приходять люди на персональну консультацію, аби вирішити свої складні моменти. Під час консультацій вони ведуть бесіду, де людина розповідає усе, що її найбільше зараз бентежить. У свою чергу, психолог може уточнювати деякі моменти, задаючи своєму клієнтові прості запитання. Далі вона створює персональний план дій, що потрібен, аби позбавити людину страждань. Саме за цю визначену кількість сеансів, фахівець зможе «вилікувати» людину, та поставити її на потрібну колію. Крім дорослих людей, Анастасія приймає дітей та підлітків віком від 13 років.

Наступний вид допомоги людям – це психологічна допомога сімейним парам та родинам з дітьми. На таких засіданнях вони зможуть позбутись великої кількості побутових проблем та почнуть краще розуміти один одного. Майже після кожного сеансу терапії, сім’ї виходять щасливіші та сповнені любов’ю до рідних.

Також професійний психолог-консультант може проводити тренінги та очолювати різні терапевтичні групи й зібрання. Частіше за все в групи поєднують незнайомі люди, але зі спільними проблемами. Таким чином їм буде легше розв’язати будь-які проблеми та позбутися невпевненості у спілкуванні з іншими особами.

Записатися на будь-яку консультацію можна онлайн через власний сайт Панасюк Анастасії – https://your-safe-place.com. Через невеликий проміжок часу, психолог, чи її менеджер зв’яжеться з майбутнім відвідувачем, щоб обговорити деякі необхідні для консультації моменти.